Több száz állás

országszerte

Álláslehetőség itthon és országhatárainkon túl is!
Szellemi vagy fizikai munka álljon Önhöz közelebb, nálunk megtalálja az ideális pozíciót!
Diákmunka keretein belül is elkezdheti a karrierépítést.

Irodáink
  • Cím / Nyitva tartás
  • Telefonszám
  • Email
  •  
  • Budapesti Iroda
    1111 Budapest, Bartók Béla út 16.
    H-P: 09:00-17:00
  • +36 1 381 1048
  • budapest@pannonwork.hu
  • Budapesti Iroda facebook oldala
  • Debreceni Iroda
    4025 Debrecen, Simonffy utca 13.
    H-CS: 8:00-15:00 P: 8:00-12:00
  • +36 52 530 315
    +36 70 933 7845
  • debrecen@pannonwork.hu
  • Debreceni Iroda facebook oldala
  • Esztergomi Iroda
    2500 Esztergom, Rákóczi tér 2-4. (OTP felett)
    H-CS: 12:00-16:00, P: 11:00-15:00
  • +36 33 501 435
  • esztergom@pannonwork.hu
  • Esztergomi Iroda facebook oldala
  • Győri Iroda
    9027 Győr, Budai u. 5/A
    H-P: 8:00-16:00
  • +36 96 508 000
  • gyor@pannonwork.hu
  • Győri Iroda facebook oldala
  • Jászberényi Képviselet
    5100 Jászberény
    Telefonos egyeztetést követően
  • +36 70 984 0030
  • horvath.zsuzsa@pannonwork.hu
  • Kaposvári Iroda
    7400 Kaposvár, Berzsenyi utca 6.
    H-P: 10:00-16:00
  • +36 82 510 725
    +36 82 510 726
  • kaposvar@pannonwork.hu
  • Kaposvári Iroda facebook oldala
  • Miskolci Iroda
    3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky u. 15. I/115.
    H-P: 10:00-15:00
  • +36 70 382 0938
  • miskolc@pannonwork.hu
  • Miskolci Iroda facebook oldala
  • Mosonmagyaróvári Iroda
    9200 Mosonmagyaróvár, Kiserdő út 1/B
    H-P: 8:00-16:00
  • +36 96 576 282
    +36 80 204 774
  • mosonmagyarovar@pannonwork.hu
  • Mosonmagyaróvári Iroda facebook oldala
  • Nagykanizsai Iroda
    8800 Nagykanizsa, Csengery u. 9.
    H-P: 10:00-16:00
  • +36 93 312 403
    +36 70 380 1528
  • nagykanizsa@pannonwork.hu
  • Nagykanizsai Iroda facebook oldala
  • Pécsi Iroda
    7623 Szabadság utca 22.
    H-P: 10:00-16:00
  • +36 72 585-828
  • pecs@pannonwork.hu
  • Pécsi Iroda facebook oldala
  • Soproni Iroda
    9400 Sopron, Várkerület 13.
    H-P: 12:00-15:30
  • +36 99 508 066
    +36 70 943 4767
  • sopron@pannonwork.hu
  • Soproni Iroda facebook oldala
  • Szolnoki Iroda
    5000 Szolnok Sütő utca 11
    H-P: 8:00-16:00
  • 56/511-277
  • szolnok@pannonwork.hu
  • Szolnoki Iroda facebook oldala
  • Szombathelyi Iroda
    9700 Szombathely, Szelestey László utca 65. fsz. 2.
    H-P: 10:00-16.00
  • +36 94 508 111
  • szombathely@pannonwork.hu
  • Szombathelyi Iroda facebook oldala
  • Tatabányai Iroda
    2800 Tatabánya, Szent Borbála tér 4. 2. em.
    H-P: 12:00-16:00
  • +36 34 312 061
    +36 70 382 0926
    +36 70 331 9197
  • tatabanya@pannonwork.hu
  • Tatabányai Iroda facebook oldala
  • Vajdasági Iroda
    Szabadka, Matija Gubec út 34.
    H-P: 9:00-17:00
  • +381 60 6014109
  • vajdasag@pannonwork.hu
  • Veszprémi Iroda
    8200 Veszprém, Kereszt u. 9.
    H-P: 10:00-16:00
  • +36 88 560 362; +36 30/190-0387
  • veszprem@pannonwork.hu
  • Veszprémi Iroda facebook oldala
  • Wieni Iroda
    Schottenfeldgasse 85/1, 1070 Wien
  • +43 (0) 676 780 8519
  • kovacs.balazs@pannonwork.at
  • Zalaegerszegi Iroda
    8900 Zalaegerszeg, Kovács Károly tér 1
    H-P: 10:00-16:00
  • +36 92 346 279
  • zalaegerszeg@pannonwork.hu
  • Zalaegerszegi Iroda facebook oldala
Blogok
Információk, érdekességek
a munka világából
Hasznos
Dokumentumok
Letölthető önéletrajzminták,
hasznos dokumentumok
Kérdése van?
Tegye fel!
Tapasztalt szakértőink válaszolnak.