ÁLLÁSAJÁNLAT

Villanyszerelő

Hirdetés azonosító:
55027

Munkahely:
Kőszeg

Mikortól:
2022. március 16.

Munka típusa:
Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

Gyártósori gépek beállítása és működtetése
Elektromos hibák felderítése, elhárítása
Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása
Elvégzett tevékenységek dokumentációja
Részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában
Termelésben való részvétel

Elvárások

Villanyszerelő végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
Jó problémamegoldó készség, kooperatív személyiség

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Azonnali kezdési lehetőség, gyors visszajelzés és rövid kiválasztási folyamat
12 órás munkarend vállalása (6:00-18:00 óra között, egyik héten 5 munkanap, másik héten 2 munkanap)
Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttérrel rendelkező munkáltató
Tapasztalathoz illeszkedő, versenyképes bérezés (elérhető bér nettó 330.000 - 360.000 Ft.-)

    Projektvezető

    Németh-Pásztor Katalin

    Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu