ÁLLÁSAJÁNLAT

Vezető Navision fejlesztő

Hirdetés azonosító:
54918

Munkahely:
Debrecen

Mikortól:
2022. január 3.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

ügyfelek üzleti folyamatainak megértése, igények felmérése,
MS Dynamics NAV/BC megoldások támogatása, fejlesztések koordinálása,
telepítési csomagok készítése a fejlesztett megoldásokhoz,
automatizált tesztek fejlesztése,
szoros együttműködés a konzulensekkel a helyi és nemzetközi projektekben,
fejlesztői csapat számára a feladatok kiosztása,
junior kollégák szakmai mentorálása, támogatása.

Elvárások

felsőfokú informatikai végzettség,
hasonló területen szerzett 4-5 éves tapasztalat,
MS Dynamics NAV/BC ismeret,
C/AL, AL programnyelv ismerete,
legalább egy programnyelv magabiztos használata (C#, .NET, Java, PHP),
kommunikációképes angol nyelvtudás,
kiváló problémamegoldó készség,
új ismeretek elsajátítására való nyitottság,
megbízhatóság és rendszer szemlélet.

Előnyök

NAV adatmigrációs folyamatokban szerzett tapasztalat,
IIS, Powershell, MS Azure Service, Docker, delta file ismeret.
német nyelvtudás.

Partnerünk stabil hátterű, számos országban tevékenykedő német tulajdonú vállalat, akik több, mint 25 éve foglalkoznak üzleti informatikai rendszerek bevezetésével és támogatásával. Jelenleg debreceni csapatukba keresnek Vezető Navision fejlesztő munkatársat.

Amit kínálunk

stabil, piacvezető vállalati háttér,
nemzetközi, professzionális környezet,
hosszútávú karrierlehetőség,
fejlődési lehetőség, motiváló légkör,
versenyképes bérezés és egyéb juttatási csomag (SZÉP kártya, egészségbiztosítás, sportolási lehetőség),
mobiltelefon és laptop,
heti 2 nap Home Office.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Csernok Emese

Tel: 36707763200 | e-mail: csernok.emese@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu