ÁLLÁSAJÁNLAT

Végellenőr (villanyszerelő)

Hirdetés azonosító:
54148

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2021. október 1.

Munka típusa:
Energetika | Elektronika ,Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

minőségellenőrzési folyamatleírások betartása
minőségellenőrzési tevékenység szakszerű elvégzése
a minőségellenőrzés hatékonysági, minőségi, határidős céljainak betartása
a vevői igényeknek megfelelő termék legyártásának biztosítása
minőségellenőrzés dokumentálása
fejlesztési folyamatokban való aktív részvétel, javaslattétel, proaktivitás biztonsági, minőségügyi és hatékonysági kérdésekben
visszacsatolás a szerelőműhelynek a feltárt hibákról, minőségi problémákról, együttműködés a hibák kijavításában

Elvárások

villanyszerelő vagy azzal egyenértékű, hasonló végzettség
min. 2-3 év szakmai tapasztalat
méréstechnikai ismeretek
tervdokumentáció ismeret
felhasználói szintű számítógépes ismeretek
a jelentkezéshez önéletrajz küldése szükséges

Előnyök

technikus végzettség

Az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. Vezető szerepet játszik a lakóházakat, épületeket, adatközpontokat, valamint infrastruktúra- és ipari környezeteket érintő energiagazdálkodási feladatok digitális átalakításában és automatizálásában. Kapcsolt technológiákat és megoldásokat fejleszt ki olyan energiagazdálkodás és folyamatirányítás céljából, amelyek biztonságosak, megbízhatóak, hatékonyak és fenntarthatók.

Amit kínálunk

bérezés megegyezés szerint
2 műszakos munkarend
hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
stabil hátterű, nagy múltú vállalat
kulturált munkakörnyezet
fejlődési, tanulási lehetőség
munkába járás támogatása
havi és éves bónuszok
cafeteria: br. 400 000 Ft/év

    Projektvezető

    Csóbor Judit

    Tel: +36 70/380-0501 | e-mail: csobor.judit@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu