ÁLLÁSAJÁNLAT

Üzletágvezető banktechnikai területre

Hirdetés azonosító:
54800

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. január 10.

Munka típusa:
Menedzsment | Felsővezető

Szükséges végzettség:

Feladatok

a cég operatív feladatainak irányítása a célkitűzéseknek megfelelően,
5-15 fős csapat irányítása és munkájának megszervezése,
feladatkörök és beosztások készítése, monitorozása,
a cég szolgáltatásainak fejlesztése,
piaci igények figyelése, szervezeti változásokat érintő javaslatok tétele,
minőségirányítási szabályok betartása és betartatása,
ügyféligények feltérképezése és az értékesítési folyamat segítése,
ügyfelekkel való kapcsolattartás a minőségi szolgáltatás biztosítása érdekében,
reklamációk kezelése és panaszok kivizsgálása,
vezetőséggel való szoros együttműködés a stratégiai döntések meghozatala során.

Elvárások

felsőfokú műszaki végzettség,
2-5 év hasonló munkakörben szerzett szakami és vezetői tapasztalat,
felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban,
B kategóriás jogosítvány,
magabiztos számítógépes ismeretek (ERP, Word, Excel),
kiváló kommunikációs és érdekérvényesítő készség,
ügyfélközpontú gondolkodás.

Előnyök

német nyelvtudás.

Partnerünk, egy nagy múltú, dinamikusan fejlődő, banktechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó vállalat, akik budapesti csapatukba keresnek Üzletágvezetőt a cég működésének koordinálására.

Amit kínálunk

versenyképes juttatási csomag,
szükség esetén céges autó,
stabil, támogató, motiváló munkakörnyezet,
családias hangulatú csapat,
képzések, fejlődési lehetőségek.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Csernok Emese

Tel: 36707763200 | e-mail: csernok.emese@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu