ÁLLÁSAJÁNLAT

Üzemeltetéstámogató mérnök

Hirdetés azonosító:
54678

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. július 4.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

az üzemeltetett alkalmazásokra és IT rendszerekre visszavezethető incidensek analitikájában és a hibák elhárításában való tevőleges, aktív közreműködés,
alkalmazás felügyelet monitoring rendszerek segítségével, L2-L3 szintű üzemeltetés támogatása,
hibakeresések és hibaelhárítások végzése,
az üzleti és fejlesztési oldal támogatása,
Jira ticketing kezelése és riportálás,
üzemeltetési folyamatok szabályozása, fejlesztése,
új rendszerek, folyamatok üzemeltetési tervezésben és bevezetésénél való aktív közreműködés.

Elvárások

felsőfokú IT tanulmányok és legalább 3-4 éves releváns szakterületi tapasztalat,
Linux (CentOS) és Windows környezet üzemeltetési gyakorlat,
script nyelvekben (pl. Powershell, batch) való jártasság,
MSSQL, Microsoft szerver ismeretek,
Git környezetben szerzett tapasztalattal,
aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban),
kiváló problémamegoldó készség, analitikus gondolkodásmód,
proaktivitás és igényes munkavégzés,
határozottság.

biztosítási vagy banki szektorban szerzett üzemeltetési tapasztalat.

Partnerünk, egy magyar tulajdonú informatikai szolgáltató vállalat számára keresünk tapasztalat Üzemeltetéstámogató mérnök munkatársat, aki kifejezetten egy nemzetközi biztosítási felület üzemeltetési feladatait felügyelné.

Amit kínálunk

versenyképes juttatási csomag,
szakmai kihívást jelentő piacvezető projectben való részvétel
személyes fejlődést támogató munkakörnyezet,
fejlődő, stabil háttérrel rendelkező multinacionális vállalati környezet,
dinamikusan fejlődő cég,
élenjáró technológiák és megoldások,
heti 2 nap Home Office.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Demus Péter

Tel: +36 30 072-4627 | e-mail: demus.peter@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu