ÁLLÁSAJÁNLAT

UI/UX designer

Hirdetés azonosító:
54838

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2021. november 29.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

meglévő szoftvertermék fejlesztésében és a felhasználói élmény kialakításában való részévétel,
prototípusok, mockup-ok megtervezése a végső fejlesztésig,
UX és UI koncepciók létrehozása, megjelenítése,
szoros együttműködés a fejlesztési csapattal az optimális felhasználói élmény biztosítása érdekében,
a folyamathoz kapcsolódó dokumentáció elvégzése,
agilis módszertannak megfelelő munkavégzés

Elvárások

hasonló területen szerzett 3-4 év tapasztalat,
általános UI/UX módszertanok ismerete,
Figma és Adobe XD ismeret,
webes technológiák magabiztos használata (CSS, HTML5),
magabiztos angol nyelvtudás,
minőségi munkavégzésre való törekvés,
rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód és kreativitás

Logisztikai szolgáltatásokat nyújtó Partnerünk izgalmas, nemzetközi projektjére keresünk UI/UX designer munkatársat, aki egy logisztikai webes felület kialakításában venne részt.

Amit kínálunk

változatos, kihívást jelentő projektben való részvétel,
akár 100%-os home office lehetőség,
dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
stabil, nemzetközi hátterű vállalat

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Csernok Emese

Tel: +36 70/ 776 32 00 | e-mail: csernok.emese@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu