ÁLLÁSAJÁNLAT

Ügyfélkapcsolati munkatárs

Hirdetés azonosító:
53465

Munkahely:
Pécs

Mikortól:
2020. szeptember 1.

IT | Telekommunikáció ,Ügyfélszolgálat | Recepció | Vevőszolgálat | Eladó

Szükséges végzettség:

Feladatok

Az ügyfélszolgálati feladatok végrehajtása a különböző csatornákon érkező ügyfélmegkeresések esetében.
Tájékoztatás, szerződéskezelés, leolvasás
Részvétel aktuális lakossági értékesítési, követeléskezelési, marketing akciók lebonyolításában
A tevékenységgel összefüggő elektronikus és papír alapú dokumentumkezelés
Előírt adatszolgáltatások, részelemzések elkészítése

Elvárások

Legalább középfokú végzettség (érettségi)
Ügyfélszolgálati tapasztalat
Számítógépes felhasználói ismeretek (word, excel)
Ügyfélorientált szemlélet
Stresszkezelő képesség
Konfliktuskezelési készség
Értékesítés orientált szemlélet
Önálló feladatmegoldó képesség
Erős szóbeli kommunikációs készség és íráskészség

Előnyök

SAP ismeret

A cégről

Szolgáltató cég

Amit kínálunk

Egy műszakos, egyenlőtlen munkaidő
Hosszú távú munkalehetőség
Magas kereseti lehetőség + teljesítménybér

    Projektvezető

    Waltner-Pécsi Szilvia

    Tel: 36703650100 | e-mail: szilvia.waltner@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu