ÁLLÁSAJÁNLAT

udvaros

Hirdetés azonosító:
54460

Munkahely:
Halmajugra

Mikortól:
2021. április 26.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

- üzem udvarának és belső kertjének rendbetartása - kapcsolattartás alvállalkozókkal - üzemi hulladék kezelése, szelektálása - fűnyírás, télen hólapátolás

Elvárások

- alapfokú iskolai végzettség - 1 műszakos munkarend vállalása (08:00-16:00) - lelkiismeretes, önálló munkavégzés

A cégről

Élelmiszeripar

Amit kínálunk

- alapbér, cafetéria és jutalom - ingyenes buszjárat Gyöngyösről - stabil, hosszú távú munkalehetőség - munkavégzés helye: Halmajugra

    Projektvezető

    Szabó Eszter

    Tel: 36300183845 | e-mail: szabo.eszter@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu