ÁLLÁSAJÁNLAT

Tűzvédelmi referens

Hirdetés azonosító:
54876

Munkahely:
Alsónémedi

Mikortól:
2022. január 3.

Munka típusa:
Humánerőforrás | Munkaügy | Munkavédelem

Szükséges végzettség:

Feladatok

iparbiztonsági intézkedések végrehajtásának koordinációja, kapcsolódó gyakorlatok megszervezése,
tűz-és munkavédelmi szabályok betartása és betartatása, munkahelyi balesetek kivizsgálása,
kapcsolattartás a szakhatóságokkal,
jogi megfelelőség rendszeres értékelése, jogszabályok változásának nyomon követése, belső szabályzatok ellenőrzése és aktualizálása,
féléves, éves, valamint ad hoc felülvizsgálatok lebonyolítása, észlelt eltérések jelzése, feltételek javítására való javaslattétel,
tűz-és munkavédelmi oktatások szervezése és lebonyolítása,
riportok, kimutatások elkészítése.

Elvárások

felsőfokú végzettség,
legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
aktív középfokú angol vagy német nyelvtudás,
B kategóriás jogosítvány,
kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő készség,
határozott, proaktív és rugalmas személyiség.

Előnyök

felsőfokú munkavédelmi végzettség.

Partnerünk, egy nemzetközi kiskereskedelmi áruházlánc csapatába keresünk tapasztalt Tűzvédelmi referens munkatársat.

Amit kínálunk

stabil hátterű, nemzetközileg elismert vállalatcsoport,
versenyképes juttatási csomag,
hosszútávú karrierlehetőség,
professzionális munkakörnyezet.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Német - Közép

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: +36 70/382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu