ÁLLÁSAJÁNLAT

Toborzó

Hirdetés azonosító:
55411

Munkahely:
Debrecen

Mikortól:
2022. június 27.

Munka típusa:
Humánerőforrás | Munkaügy | Munkavédelem

Szükséges végzettség:

Feladatok

Toborzási folyamatok irányítása az álláshirdetéstől az interjúig és az új kollégák felvételéig
Szoros együttműködés a toborzó ügynökségekkel, a fejvadászokkal és más releváns szolgáltatókkal
Részvétel állásbörzéken és egyéb toborzó rendezvényeken
Adminisztrációs feladatok (munkaköri leírások készítése, pályázatkezelő informatikai rendszer stb.)
Részvétel a HR folyamatok fejlesztésében és a hatékony működés biztosításában
Részvétel az Employer Branding feladatokban
Kapcsolatfelvétel az illetékes vezetőkkel, osztályokkal és hatóságokkal

Elvárások

Egyetemi diploma
Legalább 1-3 év releváns területen szerzett tapasztalat (pl. munkaerő-kölcsönző cégek)
Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban kötelező, német nyelvtudás előny
Munkajogi ismeretek
Az MS Office alkalmazások naprakész és magabiztos ismerete
Proaktivitás és lelkesedés
Kapacitás, autonómia, szervezőkészség
Kiváló problémamegoldó képesség
Magas szintű szolgáltatói megközelítés és ügyfélközpontúság

Előnyök

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Szakmai fejlődési lehetőség
Hosszú távú karrierlehetőség
Szakmai kihívások és sokrétű tevékenységi kör

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Martonné Radócz Orsolya

Tel: 36703804353 | e-mail: radocz.orsolya@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu