ÁLLÁSAJÁNLAT

Tesztelő

Hirdetés azonosító:
54896

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. szeptember 12.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

fejlesztési projektekben a manuális tesztelési feladatok koordinálása,
tesztek elvégzése, hibakeresés, ezek dokumentálása,
tesztelési módszertanok meghatározása,
komplex tesztforgatókönyvek tervezése és ellenőrzése,
operációs rendszerek, alkalmazások telepítése és konfigurációja,
napi riportok készítése,
részvétel automatizált tesztelés bevezetésében,
szoros együttműködés a fejlesztői csapattal.

Elvárások

felsőfokú IT végzettség,
legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
tesztelési módszertanok, folyamatok ismerete,
adatbázis kezelő rendszerekben szerzett tapasztalat (MSSQL, MariaDB, Oracle),
UML modellező nyelv ismerete,
szakmai igényesség, érdeklődés, nyitottság a fejlődésre,
kiváló problémamegoldó képesség.

Előnyök

automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat,
angol nyelvtudás.

Biztonságos és innovatív személy- és termékazonosítási szolgáltatásokat nyújtó partnerünk budapesti csapatába keresünk Tesztelő munkatársat, aki a fejlesztési csapat tagjaként tesztelési feladatokat látna el.

Amit kínálunk

stabil, piacvezető vállalati háttér,
változatos, nemzetközi projektek,
komplex béren kívüli juttatások (szakmai képzések, egészségügyi szűrőprogram, önkéntes nyugdíjpénztár, ingyenes edzőterem használat, kedvezményes étkezési lehetőség),
szabadidős programok, családi nap, közösségi programok,
hosszútávú karrierlehetőség,
motiváló légkör,
home office lehetőség (heti 2 alkalommal).

    Projektvezető

    Nagy Ágnes

    Tel: +36 30 849 6424 | e-mail: nagy.agnes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu