ÁLLÁSAJÁNLAT

Tesztautomatizáló mérnök

Hirdetés azonosító:
55645

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2023. január 9.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

webes alkalmazások (back-end és front-end) automatizált end-to-end tesztelése,
funkcionális és performancia tesztek elvégzése,
tesztestek és teszt forgatókönyvek készítése,
automatizált tesztelési stratégia kidolgozásában, ütemezésében és végrehajtásában való részvétel,
teszteredmények értékelése, hibaokok feltárása és az eredmények riportolása,
automata tesztek írása, futtatása, teszt scriptek karbantartása.

Elvárások

IT területen vagy kapcsolódó releváns területen szerzett végzettség,
minimum 1-3 éves tapasztalat IT területen,
szoftver minőségbiztosítás legjobb gyakorlatainak és módszertanainak ismerete,
manuális tesztelésben szerzett tapasztalat,
legalább egy automata teszteszköz/kertrendszer ismerete, aktív használata,
tesztelési életciklus alapos ismerete (előkészítés, tervezés, végrehajtás, értékelés),
szóban és írásban aktív angol nyelvtudás.

Előnyök

Szoftverfejlesztői tapasztalat (C#/.Net, Java, Python),
Adatbázis ismeret (min. MS-SQL),
agilis projektekben részvétel,
ISTQB-TA minősítés.

Egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó Partnerünk barátságos és motivált tesztelési csapatának bővítéséhez keresünk tesztautomatizáló munkatársat.

Amit kínálunk

képzések, szakmai fejlődés támogatása,
nyaralási támogatás (Balaton),
stabil vállalati háttér,
jó hangulatú, barátságos csapat.
előrelépési lehetőség.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Csurgó József Ferenc

Tel: +36 70 776 3200 | e-mail: csurgo.jozsef@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu