ÁLLÁSAJÁNLAT

Területi képviselő

Hirdetés azonosító:
54437

Munkahely:
Bárhonnan végezhető

Mikortól:
2021. április 1.

Munka típusa:
Értékesítés | Kereskedelem

Szükséges végzettség:

Feladatok

A cég és termékeinek (mezőgazdasági termékek) promóciója, képviselete
Új üzleti lehetőségek felkutatása, új ügyfelek megkeresése, meglévő partnerekkel való együttműködés
Munkához tartozó szükséges adminisztráció elvégzése, heti jelentés, elemzések készítése, a területi vezető tájékoztatása

Elvárások

Felsőfokú mezőgazdasági végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Önálló és megoldás orientált gondolkodás

Több mint 150 év tapasztalattal mész és egyéb mészvonatkozású termékek előállításában, forgalmazásával foglakozó vállalat. 30 esztendőnyi agrár- és élelmiszeripari tapasztalattal kínál terméket kínál az ágazat számára. Ide tartoznak a talaj termékenységet növelő vagy kiegyenlítő mésztől kezdve a kalcium és mész-alapú termékek, amelyek a legszélesebb körben alkalmazhatók, a takarmányozástól kezdve az almozásig és az istállók fertőtlenítéséig.

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér
Céges gépkocsi
Versenyképes bérezés

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Waltner-Pécsi Szilvia

Tel: 36703650100 | e-mail: szilvia.waltner@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu