ÁLLÁSAJÁNLAT

Területi képviselő

Hirdetés azonosító:
54040

Munkahely:
Zalaegerszeg és környéke

Mikortól:
2020. június 10.

Munka típusa:
Értékesítés | Kereskedelem ,Mezőgazdaság

Szükséges végzettség:

Feladatok

A cég és termékeinek (vetőmag) promóciója, képviselete és értékesítése az adott térségben.
Termelői és vetőmag-forgalmazói kapcsolatok felkutatása, a meglévők fenntartása és fejlesztése.
Üzemi kísérletek megtervezése, kivitelezésében közreműködés, adatok gyűjtése, feldolgozása.

Elvárások

Felsőfokú agrár végzettség
B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
Számítógép felhasználói ismerete
Veszprém VAGY Zala megyei állandó lakhely

Előnyök

Nyelvtudás
Élő termelői kapcsolatrendszer

Szántóföldi növények nemesítésével, valamint vetőmagtermesztéssel és feldolgozással, forgalmazással foglalkozó vállalat.

Amit kínálunk

Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
Versenyképes bérezés (fix havi alapbér + az értékesítési szezon végén teljesítmény alapú jutalék)
Cafeteria
A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása a kezdetektől: telefon, laptop, céges autó
Felelősségteljes és szakmai kihívást jelentő pozíció
Stabil háttér, nagy múltú vállalat

    Projektvezető

    Németh-Pásztor Katalin

    Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu