ÁLLÁSAJÁNLAT

Termelésvezető

Hirdetés azonosító:
55427

Munkahely:
Szombathely

Mikortól:
2022. szeptember 1.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

Beszámolók, jelentések készítése az üzemvezető felé
Termelés operatív irányítása, munkaszervezés
Gyártási folyamatok koordinálása és fejlesztése
Termelési KPI-ok követése és folyamatos fejlesztése
Kompetencia-mátrix fejlesztésében részvétel
Kapacitáselemzés és létszámtervezés
Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása
Prioritások követése, tervezési folyamat figyelemmel kísérése
A legjobb minőség és termékfelelősség biztosítása
Termelési hatékonyság növelése, optimalizálása
Selejtcsökkentés
Mentorálás, dolgozói megtartás támogatása

Elvárások

Termelésirányításban szerzett 3-5 év tapasztalat (autóipari tapasztalat előnyt jelent)
Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előnyt jelent)
Angol vagy német nyelvtudás
Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
Képesség munkavállalók támogatására, motiválására, fejlesztésére
Lean eszközök ismerete, használata
Stressztűrő képesség
Felhasználói szintű informatikai ismeretek, SAP ismeret előnyt jelent

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Német - Közép

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu