ÁLLÁSAJÁNLAT

Termelésvezető

Hirdetés azonosító:
54902

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2021. november 4.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

a gyártóegység munkájának megszervezése, a gyártási folyamat ellenőrzése, valamint a termelés folyamatosságának biztosítása,
az egység hatékony működéséhez szükséges emberi és technikai erőforrások megtervezése,
a termeléssel kapcsolatos tevékenységek ütemezése,
technológiai, biztonsági és minőségbiztosítási szabványok nyomon követése,
people managament feladatok ellátása (pl.: célok kitűzése, teljesítménymenedzsment, a dolgozói elkötelezettség és jólét növelése).

Elvárások

felsőfokú műszaki végzettség (ideálisan gépészmérnök!)
kommunikációképes angol és/vagy német nyelvismeret
hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
határozott, céltudatos személyiség
csapatorientált gondolkodás
lendületes személyiség

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

felelősségteljes, stratégiai partnerséget kínáló tulajdonosi háttér
piacvezető, stabil megrendelői állománnyal rendelkező vállalat
elkötelezett, szakmailag felkészült kollektíva
a pozíció szintjéhez illeszkedő komplex juttatási csomag

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Német - Közép

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu