ÁLLÁSAJÁNLAT

Termelésvezető

Hirdetés azonosító:
53917

Munkahely:
Zalaegerszeg és környéke

Mikortól:
2020. február 4.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

Termelés vezetése, tervezése, előkészítéstől a kiszállításig
Termelési mutatók elemzése, folyamatok fejlesztése, gyártási idők optimalizálása
Kapcsolattartás a vevőkkel német nyelven
Együttműködés társosztályokkal (gyártáselőkészítés, beszerzés, minőségellenőrzés) és külső beszállítókkal

Elvárások

Felsőfokú műszaki végzettség (ideálisan gépészmérnök!)
Magabiztos német nyelvismeret
Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
AutoCAD; Office felhasználói szintű ismerete
Határozott, céltudatos személyiség

Teljes munkaidő (8 órás)

Amit kínálunk

Versenyképes, a felelősséghez illeszkedő bérezés
Cégautó
Szakmai fejlődés lehetősége, inspiratív környezet

Nyelvismeret

  • Német - Közép
  • Német - Felső

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu