ÁLLÁSAJÁNLAT

Termelési kontroller

Hirdetés azonosító:
55159

Munkahely:
Pápa és környéke

Mikortól:
2022. július 20.

Munka típusa:
Számvitel | Könyvelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

Termeléshez kapcsolódó kulcsfontosságú adatok és KPI mutatók elemzése a termelékenység, hatékonyság növelése érdekében
Költségtervek, üzletági eredményesség visszamérését támogató riportok, terv/tény elemzések készítése és nyomon követése, eltérések okainak feltárása
Budget és pénzügyi tervezési folyamatban való aktív részvétel, előrejelzések készítése termelés, költség és erőforrás szinten
Pénzügyi kimutatások és ad-hoc, illetve rendszeres döntéstámogató jelentések közvetítése a társosztályok felé (sales, gyártás, menedzsment)
Kontrolling folyamatok elemzése és fejlesztése a megfogalmazott célok megvalósulása érdekében

Elvárások

Felsőfokú gazdasági végzettség
Magabiztos, aktív német vagy angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt
Gyártó cégnél, kontrolling területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
Mobilitás: osztott munkavégzési hely (Győrben és Pápa környékén)

Pápa környéki megbízópartnerünk részére keresünk Business kontroller munkatársat.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Cafeteria
Rugalmas munkaidő
Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Nyelvismeret

  • Angol - Felső
  • Német - Felső

Projektvezető

Boda Antónia

Tel: 36703800459 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu