ÁLLÁSAJÁNLAT

Termékfejlesztő mérnök

Hirdetés azonosító:
54510

Munkahely:
Nádudvar és környéke

Mikortól:
2021. június 21.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

technológiai folyamatok átvizsgálása és fejlesztése a hatékonyság növelése érdekében,
új termékek fejlesztésében való részvétel,
új zsalupark 3D tervezése, meglévő sablonok korszerűsítése,
a sablonjavítási folyamatok felügyelete és irányítása a gyártópartnereknél,
lakatos munkatársak koordinálása,
a hőérlelési technológia modernizálása,
az előírt termékminőség biztosítása,
az ISO minőségirányítási rendszer működéséből adódó feladatok végrehajtása.

Elvárások

gépészmérnök vagy építőmérnök diploma,
„B” kategóriás jogosítvány,
megbízható, precíz és talpraesett személyiség,
jó szervező készség,
önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Előnyök

hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
tervező szoftverek ismerete (AutoCAD, Solid Edge),
saját gépjármű,
betontechnológiai ismeretek.

Partnerünk, fabeton építőelemek és hőszigetelő anyagok, valamint zajvédő falak gyártásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat szakmailag elhivatott csapatába keresünk Termékfejlesztő mérnök kollégát.

Amit kínálunk

nemzetközileg és a hazai piacon is elismert, stabil, biztos hátterű vállalat,
lehetőség a szakmai fejlődésre,
elhivatott csapat,
versenyképes jövedelem.

    Projektvezető

    Borsos-Andrási Valentina

    Tel: 06 70 382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu