ÁLLÁSAJÁNLAT

Technológus

Hirdetés azonosító:
54796

Munkahely:
Zalaegerszeg

Mikortól:
2021. október 1.

Energetika | Elektronika ,Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

készülékelrendezési dokumentáció készítése az tervdokumentáció alapján
huzallisták készítése áramútrajz alapján
főáramköri, szerkezeti paraméterek feltüntetése a gyártási dokumentumokon a tervdokumentáció alapján
jelölők, egyéb szerelési segédanyagok biztosítása a gyártás számára
kapcsolattartás a gyár többi területével, főként tervezéssel, műhellyel, végellenőrzéssel

Elvárások

középfokú műszaki végzettség
felhasználói szintű számítógépes ismeretek
a jelentkezéshez önéletrajz küldése szükséges
pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyök

villamosipari végzettség
villamosipari tapasztalat
angol nyelvtudás

Az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. Vezető szerepet játszik a lakóházakat, épületeket, adatközpontokat, valamint infrastruktúra- és ipari környezeteket érintő energiagazdálkodási feladatok digitális átalakításában és automatizálásában. Kapcsolt technológiákat és megoldásokat fejleszt ki olyan energiagazdálkodás és folyamatirányítás céljából, amelyek biztonságosak, megbízhatóak, hatékonyak és fenntarthatók.

Amit kínálunk

kiváló csapat
modern munkakörnyezet
2 műszakos munkarend
hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
stabil hátterű, nagy múltú vállalat
fejlődési, tanulási lehetőség
versenyképes fizetés
munkába járás támogatása
havi és éves bónuszok
cafeteria: br. 400 000 Ft/év

    Projektvezető

    Csóbor Judit

    Tel: 36703800501 | e-mail: csobor.judit@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu