ÁLLÁSAJÁNLAT

Technical Team Lead (IAM)

Hirdetés azonosító:
54254

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. január 3.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

az Identity and Access Management (IAM) megoldások tervezésével, fejlesztésével és karbantartásával foglalkozó csapat irányítása,
részvétel az IAM platformon és OOB funkciókon alapuló rendszerintegrációs projektekben,
a jogosultságokhoz kapcsolódó üzleti folyamatok, igények feltérképezése és megértése,
az ügyféligényeknek megfelelően egyedi funkciók fejlesztésében történő részvétel,
az új funkciók bevezetésének támogatása,
agilis szemléletnek megfelelő munkavégzés,
évi több alkalommal svájci utazás.

Elvárások

Microsoft technológiák mélyebb ismerete,
legalább 5 év rendszerintegrációs projektben szerzett tapasztalat,
szkriptek írásában szerzett tapasztalat (PowerShell, VBScript),
ownership szemlélet,
kiváló kommunikációs és interperszonális készségek,
érdeklődés szakmai újdonságok iránt,
magabiztos angol nyelvtudás.

OneIdentity, Saviynt (vagy bármely hasonló) IAM / IGA termékekkel kapcsolatban szerzett ismeret,
.NET fejlesztésben szerzett tapasztalat,
Active Directory, LDAP, XML ismeret,
fejlesztési csapat vezetésében szerzett tapasztalat.

Partnerünk egy svájci tulajdonú, üzleti alkalmazások fejlesztésével foglalkozó cég. A vállalat mindezek mellett megoldást nyújt multinacionális és globális ügyfeleknek a vállalaton belüli hozzáférések és jogosultságok kezelésére. A fejlesztési csapat irányításához és komplex fejlesztési feladatok ellátásához keresünk Technical Team Lead kollégát, aki nyitott az új információkra és technológiákra, valamint ügyfélközpontú szemléletmóddal rendelkezik.

Amit kínálunk

stabil vállalati háttér,
nemzetközi, jó hangulatú, barátságos csapat,
komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
professzionális munkakörnyezet.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: 36308496424 | e-mail: nagy.agnes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu