ÁLLÁSAJÁNLAT

Technical Sales Account Manager

Hirdetés azonosító:
54496

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2021. június 21.

Munka típusa:
Értékesítés | Kereskedelem

Szükséges végzettség:

Feladatok

az adott iparág üzleti portfóliójának teljeskörű managementje a dél-kelet európai régióban, kiemelten Magyarország, Románia, Horvátország, Szerbia, Szlovénia, Macedónia és Albánia területén,
a már meglévő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, rendszeres ügyféllátogatás, a hosszútávú együttműködés kialakítása és fenntartása,
az ügyfél üzleti és mérnöki kihívásainak megértése, feltérképezése, és ezek alapján illeszkedő megoldások ajánlása a partnerek számára,
az értékesítés volumen-növekedésének elősegítése nagyobb partnereknél, lehetőségek kiaknázása szorosan együttműködve a marketing- és mérnökcsapattal,
piacelemzés, esettanulmányok készítése,
technológiai fejlődés nyomon követése, termékek és szolgáltatások hiteles szakmai képviselete az ügyfelek előtt.

Elvárások

mérnöki, matematikai vagy más kapcsolódó (STEM) MSc diploma,
tárgyalóképes angol nyelvtudás,
hasonló pozícióban szerzett legalább 5 éves tapasztalat,
ügyfél-kapcsolattartásban való jártasság,
kiváló kommunikációs készség,
ügyfél- és teljesítményorientált attitűd,
kiváló problémamegoldó és elemző készség,
proaktivitás,
B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság.

Előnyök

autóiparban szerzett tapasztalat,
szoftverértékesítésben szerzett tapasztalat,
MATLAB, Simulink, Comsol szoftverek ismerete,
horvát/szerb/szlovén nyelvtudás.

Csatlakozzon Partnerünk, a Gamax Laboratory Solutions csapatához, akik innovatív és komplex megoldásokkal segítik partnereiket mérnöki kihívásaik során. Jelenleg értékesítési csapatukba keresnek tapasztalt Technical Sales Account Manager kollégát.

Amit kínálunk

rugalmas munkaszervezés, családbarát munkakörnyezet,
dinamikus, multikulturális munkakörnyezet, vidám és professzionális csapat,
ismert és elismert termékek magas szintű megismerésének lehetősége,
versenyképes jövedelem.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: 06 70/382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu