ÁLLÁSAJÁNLAT

Targoncavezető (21.kerület)

Hirdetés azonosító:
53673

Munkahely:
Budapest

Munka típusa:
Szállítás; logisztika

Szükséges végzettség:

Feladatok

Beérkező áru átvétele, minőségi és mennyiségi ellenőrzése
Kamionok pakolása, áru ki- és betárolása
Mozgatott áruk előírás szerinti dokumentálása

Elvárások

Új típusú targoncás jogosítvány
3 műszakos munkarend vállalása

Előnyök

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nagyrészt újrahasznosított csomagolási termékeket gyártó partnerünk már 1990-óta van jelen hazánkban. Bővülés céljából keresünk új kollégákat.

Amit kínálunk

Próbaidő után elérhető nettó 263.000ft
13. havi fizetés
Ital pénz, mely kávéra vagy üdítőre váltható
Kiszámítható és tervezhető munkaidő
Mentorprogram
Családi napok

    Projektvezető

    Drevena Dorottya

    Tel: +36704550211 | e-mail: dorottya.drevena@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu