ÁLLÁSAJÁNLAT

Targoncás és anyagmozgató (Repülőtér)

Hirdetés azonosító:
54907

Munkahely:
Budapest

Munka típusa:
Szakmunka | Fizikai munka | egyéb ,Szállítás; logisztika

Szükséges végzettség:

Feladatok

A repülőgépek be-és kipakolása
Beérkező és kimenő áruk rakodása
Részvétel az áruszállító repülőgépek kiszolgálásában
Bőröndök pakolása a poggyász osztályozóba
A poggyászok járatok és célállomás szerinti szétválogatása
Átszálló utasok poggyászainak a kezelése
Vontatók vezetése, amennyiben rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal és targoncavezetői engedéllyel (3324)
Targoncával történő anyagmozgatás

Elvárások

Alapfokú iskolai végzettség
Büntetlen előélet
Jó fizikum
Rugalmasság
Megszakítás nélküli 12 órás munkarend vállalása
Targoncás munkakörhöz: "B" kategóriás jogosítvány és Targoncavezetői engedély (3324)

Partnerünk piacvezető a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér földi kiszolgálás piacán. Többek között Légiutas kiszolgálással, Légiáru- és postaküldeményekkel kapcsolatos szolgáltatásokkal és raktározással foglalkoznak.

Amit kínálunk

Anyagmozgató bérezés: nettó 230.000 Ft + műszakpótlék
Targoncás bérezés: nettó 336.000 Ft + műszakpótlék
Bejelentett, hosszútávú munkaviszony
Bónuszok
Műszakpótlék
Folyamatos fejlődési lehetőség, képzések

    Projektvezető

    Paczolay-Csutorás Réka

    Tel: +36 30/379-6433 | e-mail: csutoras.reka@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu