ÁLLÁSAJÁNLAT

Szoftverfejlesztő (robotikai K+F területre)

Hirdetés azonosító:
55001

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. október 31.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

a robotokat kiszolgáló szerveroldali, backend fejlesztési feladatok ellátása,
Gitlab és Docker alapú CI/CD pipeline továbbfejlesztése,
automatizált rendszerek bevezetése,
új technológiai megoldások kiválasztása, bevezetése, használata,
üzemeltetési dokumentáció ellátása,
szoros együttműködés a hardveres csapattal.

Elvárások

Cloud technológiákban való jártasság (AWS, Azure, Google Cloud),
Python ismeret,
csapatjátékos szemlélet,
érdeklődés szakmai újdonságok iránt.

Előnyök

hálózati alapismeretek,
DevOps gyakorlatban szerzett tapasztalat.

Partnerünk, egy magyar tulajdonú, nemzetközi szinten folyamatosan és erőteljesen terjeszkedő vállalat, akinek a K+F (Robotika) csapatába keresünk Szoftverfejlesztő munkatársat.

Amit kínálunk

modern munkakörnyezet,
motiváló, fiatalos csapat,
fejlődési, tanulási lehetőség,
cafeteria juttatás,
heti 2 nap Home Office.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Kardos Luca Sára

Tel: + 36 30 662 5058 | e-mail: kardos.luca@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu