ÁLLÁSAJÁNLAT

Szoftverfejlesztő

Hirdetés azonosító:
54439

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2021. május 24.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

EDI integrációval kapcsolatos feladatok ellátása,
a teljes fejlesztési folyamatban való részvétel,
ügyféligények felmérése, valamint a projektek technikai tervének elkészítése,
fejlesztési feladatok ellátása Java programozási nyelven, illetve JavaScript-tel,
már meglévő alkalmazások technikai támogatása,
napi kapcsolattartás az ügyfelekkel,
fejlesztői tesztek elvégzése (Java/JUnit).

Elvárások

befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok,
1-2 éves IT területen, preferáltan Java programozásban szerzett tapasztalat,
XML és XSLT technológiák ismerete,
SQL alapszintű ismerete,
EDI technológiák, szabványok alapszintű ismerete,
középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban,
rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód és kreativitás,
proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség.

Előnyök

ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,
TIBCO termékek ismerete,
SOA architektúra ismerete,
fogékonyság az új technológiákra, igény a folyamatos fejlődésre,
verziókezelő rendszerek ismerete (SVN, Git).

Partnerünk, a Hellmann SSC, egyedi logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális vállalat bővülő professzionális IT csapatába keresünk Szoftverfejlesztő munkatársat, aki nyitott lehet új technológiák elsajátítására.

Amit kínálunk

versenyképes fizetés,
szakmai és személyes fejlődés,
dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
stabil, nemzetközi hátterű vállalat.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: 06 70 382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu