ÁLLÁSAJÁNLAT

Szerelő szakember, mechanikus szerelő

Hirdetés azonosító:
53211

Munkahely:
Debrecen

Mikortól:
2022. március 9.

Energetika | Elektronika ,Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

alkatrészekből egyedi gépek összeszerelése/szerelése műszaki rajz, leírás alapján.
gépek mechanikus szerelése

Elvárások

szakmunkás végzettség (gépszerelő, lakatos, autószerelő, esztergályos, vagy bármilyen fémipari végzettség)
min. 1-3 év tapasztalat
2 műszak vállalása (8 órás)
Műszaki rajz olvasási képesség
Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség

Előnyök

Hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat

Multinacionális gépgyártó partnerünk részére keresünk szakembereket debreceni munkavégzéssel.

Amit kínálunk

korrekt alapbér, műszakpótlék, kiemelkedő cafetéria, túlórázási lehetőség
utazási költségtérítés (busz, vonat, gépkocsi)
hosszútávú, biztos munka
kellemes munkakörnyezet
előrelépési lehetőség

    Projektvezető

    Kocsis Beáta

    Tel: 06704550217 | e-mail: allas@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu