ÁLLÁSAJÁNLAT

Szerelő munkatárs - 2 műszak (23. kerület)

Hirdetés azonosító:
54814

Munkahely:
Budapest

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Szakmunka | Fizikai munka | egyéb

Szükséges végzettség:

Feladatok

Egységek összeszerelése a megadott technológiai utasítások alapján
Minőségellenőrzési feladatok elvégzése
Dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok elkészítése
Kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése

Elvárások

Vállalj 2 műszakot
Szívesen dolgoznál gyári, üzemi környezetben, esetleg már van is benne tapasztalatod
Meg tudj emelni akár 20 kg-ot is
A munkádat pontosan, precízen szereted elvégezni

Előnyök

Hasonló területen szereztél tapasztalatot
Műszaki végzettséged is van

Partnerünk német tulajdonú vállalat, mely 1995-óta van jelen Budapesten. A világ legnagyobb vasúti fékrendszer fejlesztő és gyártó központja.

Amit kínálunk

Megkereshető nettó 276 000 Ft
Tiszta, modern munkakörnyezetben, jó minőségű szerszámokkal dolgozhatsz
Előrelépési lehetőség
Széleskörű juttatási csomag
Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint részesülnek egy egészségbiztosítási csomagban is
50%-os műszakpótlék jár 18.00 - 06.00 közötti munkavégzésnél
Kellemes munkahelyi légkör és sokszínű programlehetőség (családi nap, sportnap) színesíti a mindennapokat
Saját konditermünk és számtalan sportszakkörünk is van, ahol örömmel várjuk új belépőinket

    Projektvezető

    Csutorás Réka

    Tel: +36 30/379-6433 | e-mail: csutoras.reka@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu