ÁLLÁSAJÁNLAT

Személyügyi munkatárs

Hirdetés azonosító:
54094

Munkahely:
Győr

Mikortól:
2020. augusztus 6.

Asszisztencia; adminisztráció ,Humánerőforrás | Munkaügy | Munkavédelem

Szükséges végzettség:

Feladatok

HR vezető munkájának támogatása
HR stratégia és terv kidolgozásában és megvalósításában való részvétel
Emberi erőforrás menedzsment rendszerek működtetése, fejlesztése
Munkaügyi dokumentumok elkészítése, személyi anyagok kezelése, naprakészen tartása, elemzések, riportok és prezentációk készítése
Céges rendezvények (Csapatépítő nap) szervezésében való aktív részvétel

Elvárások

Felsőfokú humán végzettség (pedagógia, andragógia, pszichológia stb.)
MS Office alkalmazások (Word, Excel, Power Point) magabiztos használata
Önálló, precíz munkavégzés
Proaktivitás, rugalmas hozzáállás

Előnyök

Szakmai tapasztalat vállalati HR területen
Felsőfokú szakirányú HR végzettség

Győri Megbízópartnerünk részére Személyügyi munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

Változatos feladatok, folyamatos képzések, fejlődési lehetőség
Béren kívüli juttatások
Utazási költségtérítés
Barátságos céges kultúra, inspiráló környezet

    Projektvezető

    Boda Antónia

    Tel: 36703800459 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu