ÁLLÁSAJÁNLAT

Számlakezelő munkatárs

Hirdetés azonosító:
54091

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2020. október 1.

Asszisztencia; adminisztráció ,Pénzügy | Bank | Biztosítás ,Számvitel | Könyvelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

az értékesítők munkájának támogatása pénzügyi oldalról,
megrendelések fogadása és kezelése,
beérkező és kimenő számlák rögzítése, ellenőrzése, könyvelésre előkészítése,
a teljes számlázási folyamat nyomonkövetése,
észrevételek és eltérések feltárása és kezelése, határidők betartása,
riportok, statisztikák készítése a vezetőség számára.

Elvárások

pénzügyi területen szerzett tapasztalat.
kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban,
megbízhatóság, kezdeményezőkészség,
precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás,
kiváló problémamegoldó készség és proaktivitás.

Előnyök

Excel magas szintű ismerete (függvények, Pivot táblák).

Csatlakozzon Partnerünk, a Gamax Laboratory Solutions, mérnöki szoftverek kizárólagos regionális disztribútorának marketing csapatához. Ügyfeleik a MATLAB és Simulink segítségével a legújabb mérnöki, matematikai és tudományos kihívások megoldásán dolgoznak az autóiparban, pénzügyi, mérnöki, technológiai, oktatási és számos más területen. Jelenleg a vállalat kereskedelmi csapatának bővítéséhez, megbízható és motivált számlakezelő munkatársat kollégát keresünk.

Amit kínálunk

rugalmas munkaszervezés, családbarát munkakörnyezet,
dinamikus, multikulturális munkakörnyezet, vidám és professzionális csapat,
ismert és elismert termékek magas szintű megismerésének lehetősége,
folyamatos személyes fejlődés bőséges tanulási lehetőségekkel,
versenyképes jövedelem étkezési támogatással és ingyenes fitness terem használattal.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Bajza Vivien Csendike

Tel: 36704550206 | e-mail: bajza.vivien@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu