ÁLLÁSAJÁNLAT

Solution Architect

Hirdetés azonosító:
55623

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2023. január 9.

Munka típusa:
Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

ügyféligények teljeskörű felmérése a hatékony technikai megoldások ajánlása érdekében,
egyedi ügyféligények alapján testreszabott megoldások megtervezése és kidolgozása főként MATLAB és Simulink segítségével,
a vállalat termékeiről és szolgáltatásairól műszaki előadások és bemutatók tartása,
az ügyfelekkel hosszútávó kapcsolat kialakítása, folyamatos támogatásuk technikai és üzleti kérdésekben,
társterületekkel való szoros együttműködés,
iparági trendek követése, folyamatos tanulás.

Elvárások

mély ismeretek a MATLAB és/vagy Model-Based Design (Simulink) termékekben,
kapcsolódó területen szerzett 4-5 éves tapasztalat,
mérnöki, matematikai vagy más kapcsolódó (STEM) diploma,
gyakorlati tapasztalat MATLAB-hoz vagy Simulinkhez kapcsolódó területen,
tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
jó előadói és kommunikációs készség,
csapatjátékos szemléletmód.

Előnyök

AI, Data Science, Model-Based Design ismeret,
tapasztalat K+F projektekben,
COMSOL ismerete.
műszaki prezentációk készítésében szerzett tapasztalat.

Csatlakozzon Partnerünk, a Gamax Laboratory Solutions csapatához, akik innovatív és komplex mérnöki megoldásokat nyújtanak az iparágak széles skálájában tevékenykedő partnereiknek. Szakértői mérnökcsapatukba keresnek új kollégát, aki a partnereknek segít összetett mérnöki kihívásaik leküzdésében, innovatív folyamatok fejlesztésében.

Amit kínálunk

rugalmas munkaszervezés, családbarát munkakörnyezet,
dinamikus, vidám és professzionális csapat,
ismert és elismert termékek magas szintű megismerésének lehetősége,
az ügyfelek sikerére jelentős befolyással bíró munkakör,
folyamatos személyes fejlődés bőséges tanulási lehetőségekkel.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Kardos Luca Sára

Tel: +36 30 662 5058 | e-mail: kardos.luca@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu