ÁLLÁSAJÁNLAT

Service Desk munkatárs (német nyelvtudással)

Hirdetés azonosító:
54844

Munkahely:
Bárhonnan végezhető

Mikortól:
2021. október 14.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

Telefonon, emailen keresztül érkező megkeresések feldolgozása, ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
1st & 2nd Level Support feladatok átvétele és elvégzése
Rendszerzavarok elemzése, elhárítása
Folyamatokban és irányelvekben meghatározott SLA-k betartásának biztosítása
Együttműködés a társosztályokkal
24/7 rendelkezésre állás

Elvárások

Szakirányú középfokú végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban
Windows és Linux ismeretek
Jó kommunikációs képesség, kapcsolatteremtő és konfliktuskezelési készség

Előnyök

SQL, Java Application Server (Wildfly, Tomcat) ismeretek

Győri megbízó partnerünk részére Serivce Desk munkatársat keresünk

Amit kínálunk

Home office
Versenyképes fizetés
Hosszú távú munkalehetőség
Előrelépési lehetőség

Nyelvismeret

  • Német - Közép

Projektvezető

Papp Klaudia

Tel: 36300195265 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu