ÁLLÁSAJÁNLAT

Service Desk munkatárs német nyelvtudással

Hirdetés azonosító:
52441

Munkahely:
Szeged

Mikortól:
2020. október 26.

Asszisztencia; adminisztráció ,Ügyfélszolgálat | Recepció | Vevőszolgálat | Eladó

Szükséges végzettség:

Feladatok

telefonos és e-mailes kapcsolattartás a vállalat nemzetközi ügyfeleivel,
partnerek támogatása, segítségnyújtás informatikai kérdésekben,
irodai munkavégzés során felmerülő IT problémák megoldása,
kiváló ügyfélkapcsolat kialakítása és fenntartása,
adminisztratív feladatok ellátása, dokumentációk elvégzése.
munkaidő: hétfő-péntek 6.30-18.00 műszakos beosztásban (első műszak: 6.30-15.00, utolsó műszak:9.30-18.00, hétvégi és éjszakai munkavégzés nincs.)

Elvárások

legalább középfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk),
felsőfokú német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
informatikai affinitás,
MS Office programok alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
kiváló kommunikációs készség,
ügyfél-orientált szemléletmód,
problémamegoldó képesség.

Előnyök

angol nyelvtudás.

Partnerünk egy infokommunikációs területen működő piacvezető multinacionális vállalat, szegedi központjukba keresünk munkatársakat. A vállalat abszolút ember- illetve dolgozóközpontú és nagyon fontos értéknek tartja a tanulást, melyre valóban nagy hangsúlyt helyez és kiváló lehetőségeket biztosít munkavállalói számára.

Amit kínálunk

kiváló tréningek, tanulási, fejlődési és előrelépési lehetőség,
fiatal, jó hangulatú csapat,
versenyképes juttatási csomag,
professzionális munkakörnyezet.

Nyelvismeret

  • Német - Felső

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: 36308496424 | e-mail: nagy.agnes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu