ÁLLÁSAJÁNLAT

Senior rendszergazda

Hirdetés azonosító:
54898

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. szeptember 12.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

informatikai rendszerek és felhasználók L3-as szintű támogatása,
telephelyi IT infrastruktúra üzemeltetése, fejlesztése és hibák javítása,
számítógépes rendszerek, szerverek telepítése, frissítése és szoftverbeállítások naprakészen tartása,
informatikai eszközök meghibásodása esetén a szervizelés elvégzése,
a rendszerek, adatok és információk védelmének biztosítása,
dokumentációk, nyilvántartások kezelése,
szabályok és szabályzatok betartása, betartatása,
junior kollégák szakmai támogatása,
help desk munkatársakkal való szoros együttműködés.

Elvárások

felsőfokú IT végzettség,
üzemeltetésben szerzett legalább 4-5 év tapasztalat,
Windows vagy Linux környezet magabiztos ismerete,
szervervirtualizációs tapasztalat (VMware),
kiváló problémamegoldó képesség,
középfokú angol nyelvtudás.

Biztonságos és innovatív személy- és termékazonosítási szolgáltatásokat nyújtó partnerünk budapesti csapatába keresünk Senior rendszergazda munkatársat az informatikai üzemeltetési feladatok ellátására.

Amit kínálunk

stabil, piacvezető vállalati háttér,
hosszútávú karrierlehetőség,
komplex béren kívüli juttatások (szakmai képzések, egészségügyi szűrőprogram, önkéntes nyugdíjpénztár, ingyenes edzőterem használat, kedvezményes étkezési lehetőség),
szabadidős programok, családi nap, közösségi programok,
motiváló légkör, családias hangulatú iroda,
home office lehetőség (heti 2 alkalommal).

    Projektvezető

    Magyari Flóra Fanni

    Tel: +36 30 444 8155 | e-mail: magyari.flora@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu