ÁLLÁSAJÁNLAT

Senior MS Dynamics NAV fejlesztő

Hirdetés azonosító:
54919

Munkahely:
Debrecen

Mikortól:
2022. január 3.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

MS Dynamics NAV/BC technológia megismerése és elsajátítása,
nemzetközi és termékfejlesztési projektekben való aktív részvétel,
fejlesztések elvégzése a specifikációk alapján C/AL és AL programnyelveken,
telepítési csomagok készítése a fejlesztett megoldásokhoz,
fejlesztői/unit tesztek fejlesztése,
szoros együttműködés a konzulensekkel a helyi és nemzetközi projektekben.

Elvárások

legalább egy programnyelv magabiztos használata (C#, .NET, Java, PHP),
felsőfokú informatikai végzettség,
hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat,
kommunikációképes angol nyelvtudás,
kiváló problémamegoldó készség,
új ismeretek elsajátítására való nyitottság,
agilis és proaktív hozzáállás.

Előnyök

C/AL, AL programnyelv ismerete,
ASP.NET fejlesztésben szerzett tapasztalat,
IIS, Powershell, MS Azure Service, Docker ismeret.
német nyelvtudás.

Partnerünk stabil hátterű, számos országban tevékenykedő német tulajdonú vállalat, akik több, mint 25 éve foglalkoznak üzleti informatikai rendszerek bevezetésével és támogatásával. Jelenleg debreceni csapatukba keresnek Senior MS Dynamics NAV fejlesztő munkatársat.

Amit kínálunk

stabil, piacvezető vállalati háttér,
nemzetközi, professzionális környezet,
hosszútávú karrierlehetőség,
fejlődési lehetőség, motiváló légkör,
versenyképes bérezés és egyéb juttatási csomag (SZÉP kártya, egészségbiztosítás, sportolási lehetőség),
mobiltelefon és laptop,
heti 2 nap Home Office.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Csernok Emese

Tel: 36707763200 | e-mail: csernok.emese@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu