ÁLLÁSAJÁNLAT

Senior könyvelő

Hirdetés azonosító:
55509

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. október 31.

Munka típusa:
Számvitel | Könyvelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

teljeskörű könyvelési feladatok ellátása,
havi és éves zárások összeállításában való részvétel,
kimenő számlák kiállítása,
adóbevallások, adatszolgáltatások, statisztikák készítése,
adózási szabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése,
beszámolók és kiegészítő mellékletek elkészítése,
kapcsolattartás a társosztályokkal és az ügyfelekkel,
egyéb könyveléshez kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások

mérlegképes könyvelői végzettség,
legalább 5-8 éves releváns szakmai tapasztalat,
magabiztos MS Office ismeret (kiemelten Excel),
beszámoló készítésben szerzett gyakorlat,
számviteli törvény és adójogszabályok naprakész ismerete,
pontosság, precizitás.

Előnyök

multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat,
adótanácsadói végzettség.

Létesítményüzemeltetéssel foglalkozó piacvezető magyar tulajdonú Partnerünk budapesti csapatába keresünk Senior könyvelő munkatársat.

Amit kínálunk

versenyképes fizetés,
fejlődési, tanulási lehetőség,
stabil vállalat,
modern munkakörnyezet.

    Projektvezető

    Kardos Luca Sára

    Tel: 30/662-5058 | e-mail: kardos.luca@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu