ÁLLÁSAJÁNLAT

Senior Java fejlesztő

Hirdetés azonosító:
54818

Munkahely:
Veszprém

Mikortól:
2022. január 10.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

a vállalat ipari K+F projektjeinek megvalósításában való részvétel,
dobozos termékek tervezése és fejlesztése,
műszaki megvalósíthatóság vizsgálata és időigény-becslés elvégzése,
javaslattétel a fejlesztői környezet fejlesztésére,
agilis szemléletnek megfelelő munkavégzés,
szoros együttműködés más fejlesztő kollégákkal.

Elvárások

befejezett felsőfokú informatikai/műszaki tanulmányok,
minimum 3 éves Java fejlesztői tapasztalat,
adatbázis-kezelő rendszerek ismerete,
JPA ismeret,
verziókezelő rendrendszerekben szerzett tapasztalat (Git),
középfokú angol nyelvtudás,
csapatjátékos hozzáállás,
kiváló problémamegoldó képesség.

Előnyök

Vaadin tapasztalat,
Play és/vagy Spring Framework ismeret,
Industrial IoT tapasztalat,
Jira és Confluence ismeret.

Parterünk, egy rendszerintegrációval és vállalat-, valamint gyártásirányítási termékek fejlesztésével foglalkozó magyar IT szolgáltató csapatába keresünk tapasztalt Java fejlesztő munkatársat.

Amit kínálunk

hosszútávú karrierlehetőség, stabil hátterű vállalat,
fiatalos és családias légkör,
100% home office lehetőség,
versenyképes juttatási csomag.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: +36 70 382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu