ÁLLÁSAJÁNLAT

Senior IT recruiter

Hirdetés azonosító:
55063

Munkahely:
Pécs

Mikortól:
2022. január 27.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

Saját toborzás-kiválasztási projektek end-to-end menedzselése
Szoros együttműködés anyavállalatunk HR csapatával
Telefonos és személyes interjúk lebonyolítása
A kiválasztási folyamat adminisztrációja

Elvárások

IT/Tech Toborzásban szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
Önálló, precíz, dinamikus, lelkes munkavégzés

Szilikon völgyi központtal rendelkező, IT tanácsadással, fejlesztéssel foglalkozó dinamikusan fejlődő vállalat.

Amit kínálunk

Nemzetközi csapat része lehetsz
Rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzési lehetőség
Kiemelkedő bérezés, plusz juttatások
Változatos, kihívásokkal teli feladatok

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Waltner-Pécsi Szilvia

Tel: 36703650100 | e-mail: szilvia.waltner@pwork.hu | online: www.pannonwork.hu