ÁLLÁSAJÁNLAT

Senior DevOps mérnök

Hirdetés azonosító:
54786

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. január 10.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

a vállalat logisztikai platformjának működésének biztosítása, monitorozása, valamint proaktív és reaktív karbantartása,
CI pipeline-ok és konténer alapú infrastruktúra kiépítése,
új microservice-k létrehozása és összekapcsolása a meglévő infrastruktúrával,
agilis szemléletnek megfelelő munkavégzés,
rendszeres kommunikáció a külföldi csapattagokkal.

Elvárások

befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok,
minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
magabiztos CI/CD ismeret,
Microservice architektúrában szerzett tapasztalat,
operációs rendszer szintű virtuálizációban szerzett tapasztalat (Docker),
magabiztos, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban,
rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód és kreativitás,
proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség.

Előnyök

SCRUM módszertan ismerete,
német nyelvtudás.

Magyar tulajdonú IT és pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó Partnerünk budapesti csapatába keresünk DevOps mérnök munkatársat, aki egy új alkalmazás fejlesztési és üzemeltetési feladataiban venne részt.

Amit kínálunk

változatos, kihívást jelentő nemzetközi projektben való részvétel,
100% home office munkavégzés,
dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
stabil, nemzetközi hátterű vállalat.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: +36 70/382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu