ÁLLÁSAJÁNLAT

Senior Beágyazott C fejlesztő

Hirdetés azonosító:
53420

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2020. október 26.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

izgalmas, high-tech szoftverfejlesztési projektben történő részvétel,
Linux és egyéb valós idejű platformok támogatása különböző hardvare komponensekkel,
API fejlesztés külső eszközök számára,
biztonsági és optimalizációs céloknak megfelelőnek alkalmazásfejlesztési feladatok ellátása,
szoros együttműködés a társosztályokkal és a kapcsolódó területekkel,
junior kollégák munkájának támogatása.

Elvárások

szakirányú végzettség és/vagy legalább 5 év fejlesztői tapasztalat,
C nyelv programozásban szerzett tapasztalat,
Linux-alapú szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat,
magabiztos tudás hálózati rendszerekre és protokollokra vonatkozóan
szakmai igényesség, pontos, precíz munkavégzés,
proaktivitás, nyitottság a fejlődésre,
aktív angol nyelvtudás.

Előnyök

C99 programozásban szerzett magabiztos tudás,
AUTOSAR és Adaptive AUTOSAR fejlesztői környezet ismerete,
beágyazott Linux rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat (pl.: DD-WRT, OpenWRT, Yocto, OpenEmbedded).
Automotive kódolási szabványok ismerete (pl.: MISRA),
valós idejű rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat,
elliptikus görbe vagy más nyílt kulcsú kriptográfiai megoldás ismerete.

Megbízónk, intelligens közlekedési rendszerek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó vállalat budapesti csapatának bővítéséhez, Senior Beágyazott C fejlesztő kollégát keres, innovatív nemzetközi projektek megvalósításához.

Amit kínálunk

folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
hozzáférés a cég által fejlesztett technológiához,
fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,
évi több alkalommal külföldi utazás,
rugalmas munkaidő.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: 36308496424 | e-mail: agnes.nagy@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu