ÁLLÁSAJÁNLAT

Senior Backend fejlesztő

Hirdetés azonosító:
54385

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. január 3.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

a vállalat által nyújtott logisztikai szolgáltatásokhoz kapcsolódó alkalmazások teljes fejlesztési ciklusában való részvétel a tervezéstől az élesítésig,
ügyféligények megértése, projektek technikai tervének elkészítése,
fejlesztési feladatok ellátása Java/Kotlin programozási nyelven,
már meglévő alkalmazások technikai támogatása, karbantartása,
unit-, modul, és integrációs tesztek elvégzése,
agilis szemléletnek megfelelő munkavégzés,
rendszeres kommunikáció a külföldi csapattagokkal.

Elvárások

befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok,
minimum 3 éves Java/Kotlin programozásban szerzett tapasztalat,
CI/CD eszközök magabiztos ismerete (GitLab),
Microservice architektúrában szerzett tapasztalat,
Docker swarm vagy Kubernetes ismeret,
magabiztos, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban,
rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód és kreativitás,
proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség.

Előnyök

Spring keretrendszer ismerete,
felhőtechnológiákban szerzett tapasztalat (AWS),
Apache Solar, Elastic Search ismeret,
Linux ismeret.

Partnerünk, a Hellmann SSC, egyedi logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális vállalat bővülő professzionális IT csapatába keresünk Senior Backend fejlesztő munkatársat.

Amit kínálunk

változatos, kihívást jelentő projektek,
évi néhány alkalommal németországi utazás,
home office lehetőség (a korlátozásokat követően is),
dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
stabil, nemzetközi hátterű vállalat.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: +36 70 382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu