ÁLLÁSAJÁNLAT

Senior Backend fejlesztő

Hirdetés azonosító:
54068

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2020. október 26.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

az intelligens közlekedési rendszerekhez kapcsolódó teljes szoftver architektúra tervezésében és az implementációs folyamatban való részvétel,
robusztus rendszerek, keretrendszerek, szoftverkomponensek és API-k fejlesztése,
a szoftver fejlesztésében, tesztelésében, telepítésében és karbantartásában való részvétel,
a teljesítmény optimalizálása érdekében, meglévő keretrendszerek és könyvtárak felhasználása és testreszabása,
stratégiai döntések meghozatala kihívást jelentő technikai kérdésekben,
a projektvezető, fejlesztő és üzemeltető munkatársakkal való együttműködés.

Elvárások

legalább 5 éves tapasztalat komplex rendszerek megtervezésében és fejlesztésében,
magabiztos Java/Python ismeret,
REST API fejlesztésben való tapasztalat,
magabiztos tudás hálózati rendszerekre és protokollokra vonatkozóan,
Web service technológiákban szerzett tapasztalat (pl.: Microservices, SOAP, XML, REST, WebSockets),
adatbázis ismeretek (PostgreSQL),
szakmai igényesség, pontos, precíz munkavégzés,
önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség
aktív angol nyelvtudás.

Előnyök

CI/CD rendszer ismeret (GitLab, Jenkins)
PaaS technológiák ismerete (Docker, Kubernetes)
beágyazott Linux rendszerfejlesztésben szerzett tapasztalat (pl.: DD-WRT, OpenWRT, Yocto, OpenEmbedded).

Megbízónk, intelligens közlekedési rendszerek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó vállalat budapesti csapatának bővítéséhez, Senior backend fejlesztő kollégát keres, innovatív nemzetközi projektek megvalósításához.

Amit kínálunk

folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
hozzáférés a cég által fejlesztett technológiához,
fiatal, jó hangulatú, barátságos csapat,
évi több alkalommal külföldi utazás,
rugalmas munkaidő.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Vigh Zsófia

Tel: 36707763200 | e-mail: vigh.zsofia@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu