ÁLLÁSAJÁNLAT

Scrum Master

Hirdetés azonosító:
55302

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. október 31.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

Scrum események vezetése, támogatása és dokumentálása (sprint planning, daily standup, sprint review, retrospective),
sprint statisztikák készítése, elemzése,
sprintek közben felmerülő nehézségek megoldásában való aktív részvétel,
mérőszámok, analitikák vezetése, amelyek alapján a csapat épülhet, illetve visszajelzi a csapat sikerességét is,
munkamódszerek és körülmények, továbbá a hatékony munkavégzés folyamatos fejlesztése és naprakészen tartása,
projektcélok képviselete és azok teljesülésének elősegítése,
csoportdinamika, együttműködés folyamatos támogatása,
együttműködés a Product Ownerekkel és kapcsolattartás a többi társosztállyal.

Elvárások

agilis fejlesztési alapelvek magabiztos ismerete (Scrum),
3-4 év tapasztalat hasonló területen (Scrum Master/Business Analyst/Projektmenedzer),
szoftverfejlesztés életciklus modellek ismerete,
kiváló problémamegoldó képesség,
csapatjátékos személyiség,
kiváló angol nyelvtudás.

Előnyök

Scrum Guide/scrum.org ismeret,
Jira ismeret,
MS Dynamics ismeret.

Egyedi szoftverfejlesztéssel foglalkozó Partnerünk légi ipari projektjéhez keresünk agilis és talpraesett Scrum Master munkatársat.

Amit kínálunk

érdekes, változatos projektek,
képzések, szakmai fejlődés támogatása,
stabil vállalati háttér,
jó hangulatú, barátságos csapat.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Nagy Ágnes

Tel: +36 30 849 6424 | e-mail: nagy.agnes@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu