ÁLLÁSAJÁNLAT

Safety projektmérnök

Hirdetés azonosító:
54999

Munkahely:
Veszprém

Mikortól:
2022. március 10.

Munka típusa:
Gyártás; termelés ,Mérnöki tevékenység

Szükséges végzettség:

Feladatok

Projektek megtervezése, feladatok megszervezése és koordinálása szem előtt tartva a safety szempontokat
Új beruházások kivitelezésének ellenőrzése, menedzselése munkavédelmi szempontból
Projektek teljesítésének ellenőrzése és minősítése, majd az üzemszerű termelésbe való átadása
Biztonsági kockázatértékelés kidolgozása, folyamatos ellenőrzése
JSA-k elkészítése
Határidők és költségkeret betartása
Kapcsolattartás a megbízóval, vállalkozókkal, felhasználókkal és társosztályokkal
Projektmérnökök munkájának szakmai támogatása
Dokumentációs feladatok ellátása

Elvárások

Felsőfokú műszaki végzettség
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
FMCG termelési folyamatokban szerzett gyakorlat
Erős középfokú angol nyelvtudás

Veszprémi Megbízópartnerünk részére Safety projektmérnök munkatársat keresünk.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem
Stabil, hosszú távú munkalehetőség
Támogató környezet

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Szalay Regina Ágnes

Tel: +36307248729 | e-mail: karrier@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu