ÁLLÁSAJÁNLAT

Ruhaipari Tervező

Hirdetés azonosító:
54977

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2022. július 4.

Munka típusa:
Marketing | Reklám | Média | PR

Szükséges végzettség:

Feladatok

szezonális kollekciók megtervezése a tervező csapattal, a márka stílusának megfelelően, az irányadó márkák, trendek, eladási statisztikák adataira alapozva,
mintázási és gyártási dokumentációk elkészítése, aktív részvétel a mintázási és gyártási folyamatokban,
beérkezett termékminták vizsgálata, ellenőrzése,
a tervezés során a felsővezetés felé folyamatos kommunikáció a folyamat aktuális helyzetéről, új modellek, grafikák bemutatása, közös jóváhagyás,
az elfogadott tervek részletes kidolgozása és előkészítése mintázásra,
a versenytársak, és az irányadó márkák folyamatos monitorozása, inspiráció gyűjtés,
szezononként szakmai kiállításokon történő részvétel,
gyártásért felelős technikus kollégákkal, beszerzéssel, marketinggel, értékesítéssel napi együttműködés,
napi szintű kapcsolattartás a külföldi gyártókkal angol nyelven,
női / férfi ruházati termékek mérettábláinak és szériáinak elkészítése,
tervezési és mintázási folyamatokhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása,
tervező kollégákkal való együttműködés, termékfejlesztés.

Elvárások

minimum 3 év tervezői tapasztalat,
Adobe Photoshop/ Illustrator és Corel Draw magas szintű használata,
vizuális trendek ismerete,
kreativitás, grafikai szemlélet,
gyors reakció, proaktivitás, terhelhetőség,
csapatjátékos személyiség, nyitott, innovatív szemléletmód,
megbízhatóság, precizitás, jó problémamegoldó-készség,
ruházati termékek terén szerzett távol-keleti gyártási tapasztalat,
szakmai angol nyelv használata írásban és szóban,
önálló, precíz munkavégzés,
nagyfokú munkabírás, elkötelezettség és személyes hatékonyság.

A Devergo cégcsoport Ruhaipari Tervező kollégát keres a férfi ruházati kollekciót tervező csapatába.

Amit kínálunk

piacképes fizetés,
stabil munkáltatói háttér,
hosszú távú karrier lehetőség,
fiatalos, professzionális csapat,
kiváló belátás a divatszakma rejtelmeibe,
folyamatos fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Magyari Flóra

Tel: +36 30 3229201 | e-mail: magyari.flora@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu