ÁLLÁSAJÁNLAT

RPA fejlesztő

Hirdetés azonosító:
54850

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2021. november 29.

Munka típusa:
IT | Telekommunikáció

Szükséges végzettség:

Feladatok

üzleti folyamatok automatizálási projektjeinek teljes fejlesztési ciklusában való részvétel,
RPA részfolyamatok tesztelésének támogatása,
kapcsolattartás a nemzetközi ügyfelekkel,
szoros együttműködés más fejlesztő kollégákkal,
agilis személetnek megfelelő munkavégzés.

Elvárások

minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
magabiztos C# vagy VB.net ismeret,
UIPath vagy BluePrism tapasztalat,
verziókezelő rendszerek ismerete (pl. Git, SVN, TFS),
magabiztos, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban,
proaktivitás, önálló munkavégzésre és a kreatív problémamegoldásra való készség.

Előnyök

Kanban módszertan ismerete,
project management tapasztalat.

Partnerünk, a Hellmann SSC, egyedi logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális vállalat bővülő professzionális IT csapatába keresünk RPA fejlesztő munkatársat.

Amit kínálunk

kihívást jelentő nemzetközi projektekben való részvétel,
100% home office munkavégzés,
dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
stabil, nemzetközi hátterű vállalat.

Nyelvismeret

  • Angol - Felső

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: +36 70 382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu