ÁLLÁSAJÁNLAT

Regionális stratégiai beszerző

Hirdetés azonosító:
55574

Munkahely:
Biatorbágy

Mikortól:
2023. január 9.

Munka típusa:
Gyártás; termelés

Szükséges végzettség:

Feladatok

árucikk/alkatrész csoport beszerzési stratégiák tervezése és kivitelezése régiós szinten főbb változók alapján (beszállítói teljesítmény, piaci trendek, üzleti szükségletek, minőségügyi, tervezési elvárások, fenntarthatóság, költség)
új beszállítók felkeresése,
új beszerzési útvonalak felkutatása, kiértékelése,
célszámok elérésének támogatása,
projekt beszerzési stratégiák fejlesztése és kivitelezése,
projekt átadások koordinálása a beszerzési csapatok irányába (sikeres SOP után),
ártárgyalások lebonyolítása.

Elvárások

minimum 5 év stratégiai beszerző tapasztalat,
direkt beszerzésben való jártasság,
felsőfokú szakirányú végzettség,
proaktivitás, önálló munkavégzés,
tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

Előnyök

regionális stratégiai beszerzésben szerzett tapasztalat.

Japán tulajdonú partnerünk biatorbágyi székhelyén 23 éve gyárt multimédiás eszközöket prémium kategóriás autókba, melyekkel valódi élménnyé teszik az autózást.

Amit kínálunk

cafeteria, melegétkezési lehetőség
fejlődés és előrelépési lehetőség,
egészségügyi szűrővizsgálatok,
ingyenes buszjáratok/100%-os bejárási támogatás,
teljesítményértékelésen alapuló féléves bónusz.

Nyelvismeret

  • Angol - Közép
  • Angol - Felső

Projektvezető

Csurgó József Ferenc

Tel: +36 70 776 3200 | e-mail: csurgo.jozsef@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu