ÁLLÁSAJÁNLAT

Recruiter angol és német nyelvtudással

Hirdetés azonosító:
54443

Munkahely:
Budapest

Mikortól:
2021. május 24.

Munka típusa:
Humánerőforrás | Munkaügy | Munkavédelem

Szükséges végzettség:

Feladatok

szellemi munkaerő toborzása – kiemelten mérnöki és pénzügyi pozíciókra – Ausztria, Németország és Svájc területén,
álláshirdetések szerkesztése, kezelése,
social média és külső adatbázisok használata, valamint új hirdetési lehetőségek felkutatása a megfelelő jelöltek elérése érdekében,
belső rendszerek kezelése,
szakmai vezetőkkel való folyamatos kapcsolattartás,
beszámolók készítése a vezetőség részére.

Elvárások

minimum 2 éves, szellemi toborzásban szerzett tapasztalat,
felsőfokú, aktív angol és német nyelvtudás,
precíz, pontos munkavégzés,
proaktív, kitartó, nyitott és együttműködő személyiség,
képesség az önálló munkavégzésre,
magabiztos MS Office ismeret.

Előnyök

nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat,
Workday szoftver ismerete,
magyar nyelvtudás.

Terméktervezés, gyártás, valamint logisztikai tevékenység területén innovatív szolgáltatásokat nyújtó Partnerünk elkötelezett csapatába keresünk tapasztalt, kiváló német és angol nyelvtudással rendelkező Recruiter munkatársat.

Amit kínálunk

Nyelvismeret

  • Angol - Felső
  • Német - Felső

Projektvezető

Borsos-Andrási Valentina

Tel: 06 70 382 0902 | e-mail: andrasi.valentina@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu