ÁLLÁSAJÁNLAT

Recepciós

Hirdetés azonosító:
54915

Munkahely:
Budapest

Munka típusa:
Ügyfélszolgálat | Recepció | Vevőszolgálat | Eladó

Szükséges végzettség:

Feladatok

A egészségközpontokba vizsgálatra érkező páciensek fogadása és regisztrálása
Időpontkérések kezelése, előjegyzések rögzítése
Adminisztrációs feladatok
A páciensek tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása
Leletek elektronikus úton vagy személyesen történő kiadása

Elvárások

Minimum középfokú végzettség
Erős angol nyelvtudás
Hasonló területen szerzett tapasztalat
Ápolt, igényes megjelenés
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Kiváló kommunikációs, konfliktuskezelő, problémamegoldó képesség, ügyfélorientált hozzáállás
Esetenként szombati munkavégzés vállalása

Európa piacvezető magánegészségügyi szolgáltatója részére recepciós munkakörbe keresünk új kollégákat Budapesten a 13. kerületi központjába.

Amit kínálunk

Kiemelkedő bérezés
Béren kívüli juttatási csomag
Exkluzív, modern munkahely
Nemzetközi háttér, támogató, családias légkör
Fiatalos csapat, hosszútávú karrierlehetőség
2 műszak (8:00-16:00 óráig és 12:00-20:00 óráig)

Nyelvismeret

  • Angol - Közép

Projektvezető

Bodor Anett

Tel: 36709840057 | e-mail: bodor.anett@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu